

Zoeken
Twee studententeams zijn bezig met het ontwerpen van circulaire concepten voor zowel gemeente als provincie Utrecht. Een studententeam van het ROC Midden Nederland Nieuwegein – De TechCampus – ontwerpt in opdracht van de gemeente Utrecht een vernieuwend concept voor een Upcycle Center Utrecht. Een studententeam van het Technova College in Ede ontwerpt in opdracht van Cirkelstad en gesteund door de provincie Utrecht vernieuwende woonconcepten.
In opdracht van de gemeente Utrecht ontwerpt een studententeam van het ROC Midden Nederland Nieuwegein – De TechCampus – een vernieuwend concept voor een Upcycle Center Utrecht aan de Tractieweg dat mogelijk op meer plaatsen toepasbaar is in de stad. Mobiliteit, planologie en opvolgende inlevermomenten van producten en materialen zijn een belangrijk aandachtspunt voor het team. Verder vraagt de gemeente:
Het studententeam bestaat uit vijf 3e-jaars studenten bouwkunde.
In opdracht van Cirkelstad, gesteund door de Provincie Utrecht ontwerpen Technova studententeams vernieuwende woonconcepten als inbreiding in de stad. Jaarlijks moeten er 100.000 woningen bij gebouwd worden. En dan vooral binnen de gemeentegrenzen. Studenten onderzoeken vernieuwende concepten zoals optoppen van gebouwen, het splitsen van woningen en wooncommunities die bijdragen aan de woningvraag. De concepten moeten uiteraard haalbaar, betaalbaar, opschaalbaar en circulair zijn. Hierbij wordt ook gedacht aan:
De studenten werken in drie teams aan verschillende concepten.